PREMIUM CHEESE ⁄ WINE ⁄ RUM ⁄ WHISKY
Príslušenstvo k syrom

BOSKA

Spoločnosť Boska Holland Cheesewares ® založila rodina Bos na konci 19. storočia. Táto spoločnosť s dlhou históriou je jednotkou na domácom aj svetovom trhu a zaslúžene dostala za svoju prácu mnoho ocenení, medzi ktoré patrí napríklad cena Red Dot Design Award 2016. Stala sa nielen tradičnou, ale najmä inovatívnou spoločnosťou zameranou na výrobu do detailu dotiahnutých mimoriadne kvalitných nožov a dosiek na syr.


Boska je vyslovene špecialistom vo svojom obore a je to spoločnosť s príbehom a srdcom so zmyslom pre dokonalý dizajn. Konzumáciu syra berie ako aktivitu, ktorá by mala spájať dohromady. A podľa toho aj navrhuje produkty. Zameriava sa teda nielen na príslušenstvo a pomocníkov každodennej potreby, ale aj na párty vybavenie, ktoré urobí z vašej oslavy alebo stretnutia jedinečný zážitok pre vás aj celé vaše okolie, či už ide o raclette a fondue súpravy alebo servírovacie párty dosky. 

Spoločné krásne chvíle, skvelý syr, dobré víno a blízki ľudia okolo, to je podľa rodiny Bos ten dokonalý okamih. Ak ste na tej istej vlne, je práve pre vás Boska tou správnou voľbou.