Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Whitley Neill Blackberry

  27.90€

  Tento skvelý gin vyniká plnou chuťou šťavnatých černíc dozrievajúcich počas neskorého leta. Spolu s uhladeným borievkovým základom sa černicové tóny prelínajú s vôňou citrusov, závanom výborných korenín a jemne zemitým záverom z hrejivej škorice.

 • Whitley Neill Watermelon & Kiwi Gin

  27.90€

  Tento gin je inšpirovaný krásnym africkým ostrovom Maurícius, chutí ako tropická dovolenka vo fľaši. Dekadentná zmes tropických príchutí, predovšetkým melónu, kiwi a manga, vytvára osviežujúci a zároveň jemný nádych vône a chuti.

 • Doorly’s 12 ročný

  45.90€

  Rum, ktorý zrel 12 rokov v sudoch z amerického bieleho dubu,ktoré mu dodali neodolateľnú chuť pečiva, škorice a ovocia. Ukrýva v sebe neodolateľnú vôňu karamelu, sušienok, červeného vína a liči.

 • DALWHINNIE 15 ročná

  54.90€

  jemná whisky, ktorá má dlhotrvajúci vývoj chuti. Zároveň je aromatická so stopou vresového medu, ktorá ustupuje sladkosti pokosenej trávy a sladu a potom silnie až po náhly príval rašeliny.

 • Drumshanbo Gunpowder Irish Gin

  32.90€

  Drumshanbo je výborný írsky gin, ktorý prechádza dvojfázovým pridaním byliniek, kvetín a ovocia. Najprv sa pridá kardamón, borievky, semená koriandra, koreň angeliky, koreň orris, rasca a badián. Tieto ingrediencie sa pomaly ručne destilujú v starodávnom medenom Pot Stills. Následne sa pomocou najmodernejšej technológie parou infúzujú citrón, grapefruit, kaffir, limetka a čaj.

 • Portofino Dry Gin

  46.90€

  Portofino Dry Gin obsahuje až 21 botaník, každé dôsledne vybrané pre svoje prirodzené aromatické vlastnosti. Nájdete medzi nimi miestne borievky, citróny, levanduľu, rozmarín, majorán, šalviu, kosatec a ruže dopestované v botanickej rezervácii na kopcoch Portofina. Tie sa tajomne miešajú s lokálnymi ručne zbieranými ingredienciami a spoločne tvoria tajnú receptúru tohto ginu.

 • Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark

  126.90€

  Dalwhinnie Winter’s Frost je medovo sladká i korenisto hrejivá, s tónmi fíg, sladu a ovocného koláča.

 • Caol Ila Moch

  64.90€

  Caol Ila Moch je whisky s chuťou snehových pusiniek zo sladkého citróna s jemným, veľmi jemným pocitom v ústach. Náznaky rašeliny do jednej tretiny, no sú obmedzené. Upokojujúci dym dreva namiesto horiacich pneumatík, stále si však udržiava sladkosť.

End of content

End of content