Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Chilli Mash Chipotle 200 ml

  8.10€

  Tekutý chilli mash z údených papričiek Chipotle je úplnou nevyhnutnosťou pre všetkých milovníkov tejto aromatickej lahôdky s sladkastou dymovou chuťou a vôňou. Zloženie: Chipotle (údené jalapeno) chilli papričky, soľ max 11,5%, kyselina octová 4-6% . Pred použitím pretrepať, po otvorení skladujte v tme pri teplote do 10°C. Výživové údaje na 100g: energetická hodnota – 114kJ/297kcal, tuky – 0,3g…

 • ZIGANTE Olivový olej s čiernou hľuzovkou

  12.50€

  Extra panenský olivový olej s hoblinami čiernej hľuzovky. Vlastnosti oleja sú ideálne pre to, aby vaše teplé a studené pokrmy mali jemnú chuť hľuzovky. Výborný na šaláty, cestoviny, rizotá, carpaccio, mäsá a vajcia.

 • ZIGANTE Olivový olej s bielou hľuzovkou

  12.50€

  Olivový olej a lahodná chuť bielej hľuzovky predurčuje prvotriedny gastronomický pôžitok z prípravy pokrmu.

 • Naga But Jolokia

  Chilli Mash Naga Bhut Jolokia 100 ml

  8.10€

  Tekutý chilli mash z čerstvých papričiek Naga Bhut Jolokia vás omráči nielen svojou vysokou pálivosťou, ale aj sviežou ovocnou chuťou, ktorá u týchto papričiek pripomína zelené jablká a marhule.

 • Chilli Mash Carolina Reaper 100 ml

  8.70€

  Tekutý chilli mash z čerstvých najpálivejších papričiek na svete, Carolina Reaper, ktorý uspokojí aj tých najotrlejších milovníkov chilli. Okrem spaľujúceho žiaru prekvapujú tieto papričky tiež svojou sladkou ovocnou chuťou s príjemnými podtónmi čokolády, čerešní a škorice.

 • Chilli Mash Trinidad Scorpion Moruga 100 ml

  8.40€

  Tekutý chilli mash z aromatických čerstvých papričiek Trinidad Scorpion Moruga, ktorých extrémna pálivosť sa postupne rozvíja a dokáže potrápiť pekne dlhú dobu. Záležitosť, ktorá poteší všetkých vyznávačov ohnivého pekla.

End of content

End of content