/ / / / Tenuta delle Terre Nere Etna Rosso DOC 2018

Tenuta delle Terre Nere Etna Rosso DOC 2018

17,50 s DPH

Etna Rosso je červené víno so sviežim a voňavým profilom, zrejúce 10 mesiacov v dubových sudoch.

Nie je na sklade

Získajte zľavu registráciou na e-shope. Log in
  • Done Vernostný program
  • Done Doručenie do 48h
  • Done Doprava zadarmo nad 50€
Bezpečný nákup
  • gpwebpay

Popis

Etna Rosso je červené víno so sviežim a voňavým profilom, zrejúce 10 mesiacov v dubových sudoch. Mladé a ovocné vône a elegantná a dobre piteľná štruktúra mu umožňujú silné gastronomické umiestnenie.

„Tenuta delle Terre Nere je ovocím viac ako 30 rokov vášne a práce vo svete kvalitného vína.
A tiež výnimočné miesto – tento „ostrov na ostrove“, ktorým je Etna, sme si vybrali s bratom.  Miesto, kde je príroda márnotratná, ale aj krutá. A tu sa snažím z celého srdca čo najčistejšie využiť rafinovaný a mnohostranný mikrokozmos tejto starovekej sopečnej krajiny. S úctou, starostlivosťou a tvrdou prácou na farme, vždy v organickej rovnováhe.
Filozofia vinárstva je jednoduchá. Vzhľadom na extrémne podnebie, aby sme dosiahli najlepšie a najkonzistentnejšie dozrievanie, sa naša pozornosť musí zamerať na manažment vinohradov. Najlepšia kvalita spracovania vo všetkých aspektoch vinohradníctva je prvá vec, ktorá nás odlišuje. Naša práca je zameraná predovšetkým na vyjadrenie charakteru našich odrôd v ich špecifickom terroir.
Skvelý tím, jemná ruka a zvýšená citlivosť. A naše ideály, ktoré nás nútia dať zo seba to najlepšie v snahe, nie o dokonalosti, ale o ideálnom spojení medzi tým, čo nám príroda dáva, a tým, čo naznačuje naša citlivosť, skúsenosti a predstavivosť.
To všetko nás odlišuje.“

Ďalšie informácie

Cukornatosť

Obsah alkoholu

Odroda

Typ vína

Objem

Alergény

siričitany

Región

Krajina pôvodu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…